Laureāti 2012

NOMINĒTIE BŪVOBJEKTI

Godalgoto būvobjektu saraksts:

Nominācija JAUNBŪVE

Godalga

Objekts

Būvētājs

1.vieta

Īslaicīgas aizturēšanas vieta, Daugavpilī

Pasūtītājs: VAS Valsts nekustamie īpašumi

Projektētājs: SIA Skonto būve

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Arčers

2.vieta

Dzīvojamais nams FUTURIS, Antonijas ielā 16A, Rīgā

Pasūtītājs: SIA Larix property

Projektētājs: SIA Projektēšanas birojs ARHIS

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Āboltiņa būvuzņēmums AG

3.vieta

Mazstāvu daudzdzīvokļu ēka, Dzintaru prospektā 32, Jūrmalā.

Pasūtītājs: SIA Dzintaru 32

Projektētājs: SIA SZK – Z

Galvenais būvuzņēmējs: SIA RBSSKALS

Nominācija RESTAURĀCIJA

1.vieta

Marka Rotko Mākslas centrs „Artilērijas arsenāla ēkas rekonstrukcija”, Daugavpilī

Pasūtītājs: Daugavpils pilsētas Dome

Galvenais būvuzņēmums: SIA Ditton Būve

Projektētājs: SIA Arhitektūrinženieru kompānija Arhis

2.vieta

Brīvdienu māja „Ķirbižu muiža”

Pasūtītājs: SIA Binders

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Arčers

Projektētājs: SIA Arhitektes Ināra Caunītes birojs

3.vieta

Latvijas Bankas ēkas K. Valdemāra ielā 1B restaurācija un rekonstrukcija ( 1. un 2. kārta), Rīgā

Pasūtītājs: Latvijas Banka

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Skonto Būve

Projektētājs: AS LX Grupa, arhitekts Artūrs Lapiņš

Darbuzņēmēji: SIA Katleri, AS Būvuzņēmums restaurators

Nominācija PUBLISKĀS ĀRTELPAS OBJEKTS

Balvu saņem

Parka labiekārtojums, Mežaparka brīvdabas estrādē, Zemgales ielā 38A, Olainē, Olaines novadā

Pasūtītājs: Olaines novada pašvaldība

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Agrosēta

Projektētājs: SIA Barracuda

Nominācija SANTEHNISKIE DARBI

Balvu saņem

Inčukalna PGK kompresoru ceha (KC-2) ražošanas ēkas renovācija, APK3 loka izveide, Raganā, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā

Pasūtītājs: AS Latvijas Gāze

Galvenais būvuzņēmējs: SIA AG Consult

Projektētājs: SIA Riga PRO

Nominācija INŽENIERBŪVE

1.vieta

Jāņa Čakstes bulvāra Jelgavā 1. Kārtas rekonstrukcija

Pasūtītājs: Jelgavas pilsētās dome

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Tilts

Projektētājs: SIA 3C

2.vieta

Zirņu – Ganību ielu rekonstrukcija un pieslēguma Zemnieku ielai izbūve (Dienvidu pieslēgums Liepājas ostai)

Pasūtītājs: Liepājas pilsētas pašvaldība

Galvenais būvuzņēmējs: CBF SIA Binders

Projektētājs: SIA Firma L4

3.vieta

Kanalizācijas pārsūknēšanas stacija, Austuves ielā 5, Rīgā

Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens

Galvenais būvuzņēmējs: Pilnsabiedrība Abora K

Projektētājs: SIA AQUA – Brambis

3.vieta

Ūdenskvalitātes uzlabošana, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, ūdens sagatavošanas un attīrīšanas iekārtu izbūve, Baltinavas ciemā

Pasūtītājs: Baltinavas novada dome

Galvenais būvuzņēmējs: AS Siguldas Būvmeistars

Projektētājs: SIA Santilts

Nominācija REKONSTRUKCIJA

1.vieta

Pirmsskolas izglītības iestādes un administratīvās ēkas rekonstrukcija un teritorijas labiekārtojums Tīnūžu sākumskolā, Tīnūžos, Ikšķiles novadā

Pasūtītājs: Ikšķiles novada pašvaldība

Galvenais būvuzņēmējs: SIA ORIONS Celtniecības kompānija

Projektētājs: Inguna Stepanova

2.vieta

Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras studiju ēkas rekonstrukcija, Dzirnavu ielā, Rīgā

Pasūtītājs: Latvijas Kultūras akadēmija

Galvenais būvuzņēmējs: SIA RE&RE

Projektētājs: SIA Arhitektu birojs Krasts

Darbuzņēmēji: AS Būvuzņēmums Restaurators

3.vieta

Renovācijas centrs „Koka Rīga”, Krāsotāju ielā 12, Rīgā

Pasūtītājs: Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Galvenais būvuzņēmējs: SIA RBSSKALS būvvadība

Projektētājs: SIA Lejnieku projektēšanas birojs

3.vieta

Latvijas Mākslas akadēmijas saimniecības ēkas rekonstrukcija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā

Pasūtītājs: Latvija Mākslas akadēmija

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Abora

Projektētājs: Arhitektūra SIA AZK un Partneri Konstrukciju projektēšanā SIA MDK konstruktori

Nominācija RENOVĀCIJA (t.sk. energoefektivitātes paaugstināšana)

1.vieta

Ambulatorās veselības aprūpes centra jaunbūve Kurzemes reģionā, Ventspilī

Pasūtītājs: Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Komunālā pārvalde”

Galvenais būvuzņēmējs: Pilnsabiedrība Piegādātāju apvienība RBSSKALS

Projektētājs: SIA OZOLA & BULA, Arhitektu birojs

2.vieta

Muzeja ēku renovācija, pagalma labiekārtojums, Kūrmājās prospektā, Liepājā

Pasūtītājs: Liepājas pilsētas pašvaldība

Galvenais būvuzņēmējs: SIA VEGA – 1

Projektētājs: SIA Agro-Projekts Liepājas nodaļa, SIA Arhitekta U. Ekšteina firma ARKA, SIA V projekts

Darbuzņēmēji: SIA Pilsbūve

3.vieta

Sabiedriskās ēkas fasāžu renovācijas būvdarbi, energoefektivitātes paaugstināšanai ar pasīvās ēkas komponentiem, Jūras ielā, Ventspilī

Pasūtītājs: Ventspils pilsētas dome

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Pilsbūve

Projektētājs: SIA Krauklis Grende, arhitekts Ervīns Krauklis

Darbuzņēmēji: SIA Vega – 1