Noslēgums 2012

Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2012

 

Latvijas Būvnieku Asociācijas rīkotā

 skate „Gada Labākā Būve Latvijā 2012”

un

„Latvijas Būvniecības” un „Latvijas Architektūras”

 konkurss „Gada būvinženieris Latvijā 2012”

 

2013.gada 22. martā, plašā pasākumā „Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2012” , tika  nosaukti Latvijas Būvnieku asociācijas ikgadējās skates „Gada Labākā būve Latvijā 2012” laureāti.  Skate „GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2012”, šogad norisinājās jau 15. reizi. Balvas tika pasniegtas 2012. gada labākajiem būvobjektiem nominācijās:

·       Jaunbūve

·       Restaurācija

·       Publiskās ārtelpas objekts

·       Santehniskie darbi

·       Inženierbūve

·       Rekonstrukcija

·       Renovācija t. sk. energoefektivitātes paaugstināšana

Objektos vērtēja to, vai tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, vai domāts par energoefektivitāti un vides pieejamību un darba kvalitāte. Ar prieku jāsaka, ka šogad var lepoties ar Latvijas būvnieku sasniegumiem. Objektu kopējais raksturojums, ir augsta kvalitāte, inovatīvi risinājumi un doma par enerģijas taupīšanu, kas sagādāja žūrijai problēmas izšķirties par godalgoto vietu piešķiršanu.

Pavisam uz skati tika pieteikti 30 objekti no dažādiem Latvijas reģioniem. Balvas pasniedza Latvijas Būvnieku Asociācijas prezidents Mārcis Nikolājevs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Valsts policijas priekšnieks Ģenerālis Ints Ķuzis, Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas vadītājs Juris Dambis, Būvmateriālu Ražotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Māris Gruzniņš, Latvijas ceļu būvētājs izpilddirektors Zigmārs Brunavs, Vācijas vēstniecības vadītāja vietnieks Hennings Simons, kurš sveica jauniešus, kas izvēlējušies būvnieka profesiju un jau veiksmīgi piedalījušies būvdarbos. Latvijas Būvnieku asociācijas pirmais prezidents dāvināja paša parakstītu grāmatu „Taut Saimnieks Jānis Lancers” atbildīgajiem būvniecības projektu vadītājiem.

Šā gada skates jaunums, nominācija Publiskās ārtelpas objekts, ieviesta, reaģējot uz aktivitātēm publiskās telpas sakārtošanā visā Latvijā. Olaines pašvaldība var lepoties ar sakoptu vidi un parku, kur pilsētas iedzīvotāji var nodoties gan fiziskām, gan kultūras aktivitātēm, gan arī baudīt brīvo laiku..

Pasākuma ietvaros specbalvas pasniedza SIA Knauf un ROBERT BOSCH. SIA Knauf piešķīra balvas divās īpašās nominācijās, kas izveidotas sadarbībā ar Vācijas vēstniecību, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju, un profesionālajām organizācijām. Nominācijā „Sausās būves sistēma”, Knauf piešķīra apbalvojumu SIA Merks un SIA Āboltiņa būvuzņēmums, bet nominācijā „Duālā izglītība – labas prakses piemērs” balvu saņēma SIA RERE 04 un Rīgas celtniecības koledža . Savukārt, Bosch pasniedza balvas būvuzņēmumiem visiem skates objektiem. Pirmās vietas savā īpašumā ieguva vērtīgus elektroinstrumentus no BOSCH, kā arī citas balvas.

 

Zvērinātu advokātu birojs LEXTAL un Andris Jēkabsons pasniedza specbalvu  CSDD ēkas  Talsos projektētājiem un būvniekiem par netradicionālu risinājumu meklējumiem.

buy shoes | Nike Dunk Low Disrupt Pale Ivory - Grailify